Witaj Szkoło !!!

b_200_133_16777215_00_images_IMG_0512.jpg1 września 2017 r. otworzyliśmy nową kartę w historii szkoły. Publiczne Gimnazjum nr 8 zostało przekształcone w Publiczną Szkołę Podstawową nr 33 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nowy rok szkolny 2017/2018 niesie wiele zmian i nowości.  Serdecznie witamy uczniów klas siódmych. Gorąco witamy naszych najmłodszych uczniów klas pierwszych, którzy 4 września byli pasowani na  uczniów PSP 33. Wszyscy wspólnie tworzymy nową społeczność szkolną. W budynku przy ulicy Lelewela uczyć się będą uczniowie klas pierwszych, siódmych oraz starsi uczniowie klas drugich i trzecich. W budynku szkoły zorganizowano również dwa oddziały przedszkolne dzieci 3 letnich. Zadaniem wszystkich uczniów będzie wzajemne wspieranie się, pomaganie sobie nawzajem  i obopólne poszanowanie. Ważne w życiu szkoły będą również małe dzieci z oddziałów przedszkolnych, którym będziemy pomagać. Uczniowie klas 3, 2 i 7 muszą pamiętać, że przed nimi egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty, do których muszą się dobrze przygotować. Pomogą im w tym nauczyciele, wychowawcy, ale również wspierać będą rodzice. Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy powodzenia, wielu sukcesów, jak najlepszych wyników w nauce, odkrywania zdolności i rozwijania pasji. Niech czas spędzony w szkole będzie owocny, bezpieczny i radosny. Bądźcie ambitni w zdobywaniu wiedzy, odpowiedzialni w dokonywaniu wyborów oraz niestrudzeni w urzeczywistnianiu marzeń. Drodzy Rodzice!We współczesnej szkole rola rodziców jest ogromna, Państwa pomoc niezbędna. Dlatego życzymy pociechy i dumy z Waszych dzieci, żywimy też nadzieję, że nasze wspólne działania przyniosą oczekiwane efekty, że wspólnie będziemy tworzyli wymarzoną szkołę.