Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
2007-2008
Turniej piłki nożnej chłopców Coca-Cola
Turniej piłki nożnej chłopców Coca-Cola
Skład: Daniel Bieniek, Łukasz Pyłypczuk, Radek Domka, Konrad Winkler, Maciek Bakalarz, Matias Piechotta, Szymon Robotycki, Dominik Pawelec
w I etapie grali z komprachcicami; PG 2 i Pruszkowem
zajęli 2 miejsce w grupie
w II etapie w Ozimku przegrali 0-3 z Ozimkiem,
wygrali 5-1 z Dębska Kuźnią,
zremisowali z PG7 1-1
zajęli 2 miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego
Skład: Daniel Bieniek, Łukasz Pyłypczuk, Radek Domka, Konrad Winkler, Maciek Bakalarz, Matias Piechotta, Szymon Robotycki, Dominik Pawelec
w I etapie grali z komprachcicami; PG 2 i Pruszkowem
zajęli 2 miejsce w grupie
w II etapie w Ozimku przegrali 0-3 z Ozimkiem,
wygrali 5-1 z Dębska Kuźnią,
zremisowali z PG7 1-1
zajęli 2 miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego
Mistrzostwach Miasta Opola w piłce nożnej chłopców
Na boisku PG nr 1 odbyły się eliminacje w
Mistrzostwach Miasta Opola w piłce nożnej chłopców
Skład drużyny: Marcin Knop, Szymon Robotycki, Marcin Koziarz, Tomasz Fiedeń, Matias Piechotta, Łukasz Pyłypczuk, Rafał Baron,
Tomasz Kornek, Konrad Winkler, Daniel Bieniek, Maciek Bakalarz, Łukasz Borecki, Marcin Pastuch, Karol Hirsz, Radek Domka, Henryk Josek, Krystian Niestrój
Mistrzostwach Miasta Opola w piłce nożnej chłopców
Skład drużyny: Marcin Knop, Szymon Robotycki, Marcin Koziarz, Tomasz Fiedeń, Matias Piechotta, Łukasz Pyłypczuk, Rafał Baron,
Tomasz Kornek, Konrad Winkler, Daniel Bieniek, Maciek Bakalarz, Łukasz Borecki, Marcin Pastuch, Karol Hirsz, Radek Domka, Henryk Josek, Krystian Niestrój
PG 1 : PG 8 2:0
PG 8 : PG 9 7:2
BARAŻE
PG 4 : PG 8
PG 8 : PG 6
PG 8 : PG 9 7:2
BARAŻE
PG 4 : PG 8
PG 8 : PG 6
Mistrzostwach Miasta Opola w piłce nożnej mieszanej
Eliminacje w Mistrzostwach Miasta Opola w piłce nożnej mieszanej
Skład drużyny: Justyna Karpała, Katarzyna Adamiec, Daniel Bieniek, Łukasz Borecki, Konrad Winkler, Radosław Domka, Marcin Knop, Szymon Robotyki.
PG 8 : PG 3 5:1
PG 8 : PG 9 5:0
BARAŻE
PG 8 : PG 2 3:4
PG 8 : PG 1 1:8
zajęliśmy III miejsce
Skład drużyny: Justyna Karpała, Katarzyna Adamiec, Daniel Bieniek, Łukasz Borecki, Konrad Winkler, Radosław Domka, Marcin Knop, Szymon Robotyki.
PG 8 : PG 3 5:1
PG 8 : PG 9 5:0
BARAŻE
PG 8 : PG 2 3:4
PG 8 : PG 1 1:8
zajęliśmy III miejsce
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
Dyrektor szkoły podaje oficjalne wyniki PG 8 w tegorocznym egzaminie gimnazjalnym:
Test matematyczno-przyrodniczy – 31pkt
Test humanistyczny – 35,8 pkt
Klasa | Średnia punktów z egzaminu | |
humanist. | mat-przyr | |
3a | 40,5 | 39,8 |
3b | 35,9 | 29,2 |
3c | 31,1 | 27,3 |
3d | 34,3 | 28,4 |
3g | 35,2 | 28,6 |
Szkoła | 35,8 | 31 |
stanin | Bardzo wysoki | wysoki |
Wyniki egzaminów uplasowały naszą szkołę w pierwszej trójce spośród gimnazjów ogólnodostępnych i rejonowych (obok PG7 i PG5).
Serdecznie gratuluję uczniom klas trzecich wysokiej punktacji i życzę powodzenia w dalszej edukacji.
Dyrektor
Wojciech Rerich
Wykaz uczniów spoza rejonu
Wykaz uczniów spoza rejonu, którzy zostali przyjęci do kl. 1
do Publicznego Gimnazjum nr 8 w Opolu