IVedycji Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego

Serdecznie  zapraszamy  uczniów  Państwa  Gimnazjum  do wzięcia  udziału  w

IVedycji Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego

„PITAGOREJCZYK 2013” .

Celem konkursu jest popularyzacja matematyki wśród młodzieży szkół gimnazjalnych,rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych uczniów, wspieranie zachowań twórczych, samodzielności myślenia, wytrwałości w dążeniu do celu.

Konkurs sprawdza umiejętność rozwiązywania niestandardowych zadań matematycznych, wymagających pomysłowości i twórczego spojrzenia na problem.

Serdecznie zapraszamy, zapewniając, że uczniowie mogą liczyć na świetną atmosferę, ciekawe nagrody i liczne niespodzianki.

Konkurs odbędzie się  28 maja 2013 roku  o godzinie 1000  w Publicznym Gimnazjum nr 8  w Opolu,  ul. Lelewela 9.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do dnia  20 maja 2013r. pocztą elektroniczną na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  drogą telefoniczną  tel. fax: 77 4745172 .

W każdym przypadku prosimy podać temat poczty: „Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny PITAGOREJCZYK 2013”.

Karta zgłoszenia jest załącznikiem do regulaminu.

Organizatorzy konkursu