LP |
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Miejsce |
Organizator |
|
||||
1. |
Kowalski Mateusz 3c |
Mistrzostwa Trampkarzy Opolskiego Związku Piłki Nożnej - mistrzostwa województwa |
I |
|
|
||||
2. |
Tomczak Jakub 2g |
Krajowy Konkurs Fizyka na scenie |
laureat |
Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu |
|
||||
3. |
Stachowicz Szymon 3c |
Skok wzwyż/chłopcy Mistrzostwa Regionu Młodzików |
I |
Śląski Związek LA |
|
||||
4. |
Stachowicz Szymon 3c |
Skok wzwyż/chłopcy - Mały Memoriał im. J. Kusocińskiego w LA - zawody Ogólnopolskie |
II |
Burmistrz Słubic |
|
||||
5. |
Czech Krystian 2f |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych kat. chłopców - rocznik 1989 szkół gimnazjalnych |
III |
MOS |
|
||||
6. |
Stachowicz Szymon 3c |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych kat. chłopców - rocznik 1989 szkół gimnazjalnych |
IV |
MOS |
|
||||
7. |
Sosulski Wojciech 1a |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych kat. chłopców |
III |
MOS |
|
||||
8. |
Piotr Hudala 2g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego DEUTSCHFREUND 2003 |
Laureat I |
Jersz |
|
||||
9. |
Marcin Segiet- 2g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego DEUTSCHFREUND 2003 |
Laureat I |
Jersz |
|
||||
10. |
Agnieszka Roziewska 2g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego DEUTSCHFREUND 2003 |
Laureat I |
Jersz |
|
||||
11. |
PG8 |
Mistrzostwa Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt |
IV |
MOS |
|
||||
12. |
PG 8 |
I Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej |
II |
PG 6 |
|
||||
13. |
Górniak Dawid 2b |
I Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej |
I |
PG 6 |
|
||||
14. |
Chrzanowski Jan 1b |
Indywidualne mistrzostwa szachowe Społem PSS juniorów w grze błyskawicznej |
III |
Opolski Klub Szachowy |
|
||||
15. |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w Koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych |
IV |
MOS |
|
||||
16. |
Księżarek Piotr 3e |
Eliminacje o Mistrzostwo miasta Opola w piłce koszykowej chłopców |
I |
MOS |
|
||||
17. |
Szweiger Łukasz 2e |
Mistrzostwa Opolszczyzny Karate Kyokushin - clicker młodzików |
I |
Opolski Klub Karate |
|
||||
18. |
Wieszała Patrycja 3e |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego |
|
||||
19. |
Spyrka Szymon 3e |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
20. |
Roziewska Agnieszka 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
21. |
Segiet Marcin 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
22. |
Rother Mateusz 2b |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
23. |
Piechota Sebastian 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
24. |
Mross Krystyn 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
25. |
Niestrój Karolina 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
26. |
Piechota Anna 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
27. |
Lakwa Simona 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
28. |
Komor Żaneta 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
29. |
Bartusz Mateusz 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
30. |
Feliks Kamila 3f |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
31. |
Gambka Krystyna 1g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
32. |
Giza Klaudia 3f |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
33. |
Hudala Piotr 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
34. |
Kolloch Iwona 3f |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
35. |
Wocka Paulina 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
36. |
Wieszała Patrycja 3f |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
udział |
PSNJN |
|
||||
37. |
Ciepaj Szymon 3a |
Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych - kategoria C2 |
Kwalifikacja do II etapu |
Politechnika Wrocławska |
|
||||
38. |
Skrzypczyk Agata 1g |
Mistrzostwa Opola w pływaniu |
V |
|
|
||||
39. |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w pływaniu -sztafeta |
III |
|
|
||||
40. |
Jakuszewski Mateusz 2b |
Mistrzostwa Opola w pływaniu -sztafeta |
III |
|
|
||||
41. |
Stachowicz Szymon 3c |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż o Mistrzostwo Opola- kwalifikacje indywidualne |
I |
MOS |
|
||||
42. |
PG 8 3c |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż o Mistrzostwo Opola |
III |
MOS |
|
||||
43. |
PG 8 |
Drużynowe mistrzostwa Opola w szachach szkół gimnazjalnych |
IV |
MOS |
|
||||
44. |
Skrzypczyk Klara 1g |
-Najpiękniejszy wiersz walentynkowy- |
I |
Biblioteka Publiczna w Komprachcicach |
|
||||
45. |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych |
III |
MOS |
|
||||
46. |
Kusiak Krzysztof 2a |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
*finalista |
MDK |
|
||||
47. |
Segiet Marcin 2g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 |
Laureat (3 m. w województwie, 5 w Polsce) |
Łowcy Talentów-Jeresz |
|
||||
48. |
Mross Krystyna 2g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 |
Laureat (1 m. w województwie,3 w Polsce) |
Łowcy Talentów-Jeresz |
|
||||
49. |
Kolloch Iwona 3f |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 |
Laureat (1 m. w województwie,3 w Polsce) |
Łowcy Talentów-Jeresz |
|
||||
50. |
Feliks Kamila 3f |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 |
Laureat (11 m. w województwie,73 w Polsce) |
Łowcy Talentów-Jeresz |
|
||||
51. |
Hudala Piotr 2g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 |
Laureat (6 m. w województwie,16 w Polsce) |
Łowcy Talentów-Jeresz |
|
||||
52. |
Lakwa Simona 2g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 |
Laureat (6 m. w województwie,16 w Polsce) |
Łowcy Talentów-Jeresz |
|
||||
53. |
Spik Dorota 2g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 16m. w województwie |
Łowcy Talentów-Jeresz |
|
|
||||
54. |
Wocka Paulina 2g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 16m. w województwie, 61 w Polsce |
Łowcy Talentów-Jeresz |
|
|
||||
55. |
Bartusz Marek 3f |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 16m. w województwie |
Łowcy Talentów-Jeresz |
|
|
||||
56. |
Wieszała Patrycja 3f |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 16m. w województwie |
Łowcy Talentów-Jeresz |
|
|
||||
57. |
PG 8 |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
Wyróżnienie |
WODiP, Kuratorium Nagroda Publiczności |
|
||||
58. |
Żołubak Anna 2a |
III Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
finalistka |
MDK |
|
||||
59. |
PG8 |
|
Mistrzostwa Opola w Piłce Nożnej Chłopców |
IV |
|
||||
60. |
Sandecka Justyna 1g |
Międzyszkolny Konkurs Literacko-Muzyczny |
II |
PSP 15 |
|
||||
61. |
Ciepaj Szymon 3a |
X Wojewódzki Konkurs Historyczny |
laureat |
MDK |
|
||||
62. |
Stróż Justyna 1a |
Europejski Konkurs szkolny -Europa w Szkole- |
wyróżnienie |
MDK |
|
||||
63. |
Stelmach Natalia 1a |
Europejski Konkurs szkolny -Europa w Szkole- |
wyróżnienie |
MDK |
|
||||
64. |
Mularz Aleksandra 1a |
Europejski Konkurs szkolny -Europa w Szkole- |
wyróżnienie |
MDK |
|
||||
65. |
Sicińska Weronika 1a |
Europejski Konkurs szkolny -Europa w Szkole- |
wyróżnienie |
MDK |
|
||||
66. |
PG 8 1a |
Międzyszkolny drużynowy konkurs matematyczny LICZMY RAZEM dla klas pierwszych |
I |
PG nr 4 |
|
||||
67. |
PG 8 2 |
Międzyszkolny drużynowy konkurs matematyczny LICZMY RAZEM dla klas drugich |
II |
PG nr 4 |
|
||||
68. |
Ciepaj Szymon 3a |
XVII Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych w kategorii C2 |
Finalista w eliminacjach krajowych |
Politechnika Wrocławska |
|
||||
69. |
PG 8 |
IV Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Zjednoczonej Europieo tytuł -Euroeksperta- |
I |
PG 7 |
|
||||
70. |
Margoszczyn Anna Schab Jacek 2a |
Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii |
II |
PG 3 |
|
||||
71. |
Feliks Kamila 3f |
Międzygimnazjalny Konkurs Profilaktyczny -Jak powiedzieć -tak- |
I |
PG4 |
|
||||
72. |
Segiet Marcin 2g |
II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów |
laureat |
PSNJN |
|
||||
73. |
PG8 |
Międzyszkolny Quiz Niemiecka Prywatka Europejska- Die Deutsche Europa -Party |
III |
PG3 |
|
||||
74. |
Kurpierz Sabina 2f |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Dziewcząt |
III |
MOS |
|
||||
75. |
Mleczko Ewa 2c |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Dziewcząt |
III |
MOS |
|
||||
76. |
Kantor Martyna 2b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Dziewcząt |
II |
MOS |
|
||||
77. |
Stachowicz Szymon 3c |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców |
I |
MOS |
|
||||
78. |
Stachowicz Szymon 3c |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców |
III |
MOS |
|
||||
79. |
Adamski Rafał 1a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców |
III |
MOS |
|
||||
80. |
Matuszewski Piotr 3d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców |
III |
MOS |
|
||||
81. |
Langner Oskar 3e |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców |
III |
MOS |
|
||||
82. |
Ciepaj Szymon 3a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców |
II |
MOS |
|
||||
83. |
Łęcka Agnieszka 1g |
XI Międzyszkolny Konkurs Literacki o Tematyce Ekologicznej |
wyróżnienie |
PSP5 |
|
||||
84. |
Kupisińska Aneta 2b |
XI Międzyszkolny Konkurs Literacki o Tematyce Ekologicznej |
I |
PSP5 |
|
||||
85. |
Mazurek Marcelina 1g |
XI Międzyszkolny Konkurs Literacki o Tematyce Ekologicznej |
III |
PSP5 |
|
||||
86. |
Wójcik Kamila 3f |
VIII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury i VII Ogólnopolski Konkurs na Baśń |
udział |
Centr. Edukacyj. Metod. W Katowicach |
|
||||
87. |
Feliks Kamila 3f |
VIII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury i VII Ogólnopolski Konkurs na Baśń |
wyróżnienie |
Centr. Edukacyj. Metod. W Katowicach |
|
||||
88. |
Gajos Bartłomiej 1e |
Konkurs Wiedzy Olimpijskiej -Na Olimpijskim Szlaku- |
I |
PG1 |
|
||||
89. |
Patrycja Bień, Ewelina Szachniewicz, Ewa Kucharczyk 3b |
Międzygimnazjalny Konkurs Językowy |
III |
PG3 |
|
||||
90. |
Dalia Danisz 3a |
Konkurs Jednego Poety |
III |
PG8 |
|
||||
91. |
PG8 |
Finał Wojewódzki Coca Cola Cup 2004 16-wrz |
|
PZPN |