Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2004-2005
Lp. |
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Miejsce |
Organizator |
|
||||
1 |
Tomczak Jakub 3g |
Ogólnopolski Festiwal Nauki Przyrodnicze na Scenie 1 |
I |
Wydział Fizyki Uniwersytetu w Poznaniu |
|
||||
2 |
Czech Krystian 3f |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców |
III |
MOS |
|
||||
3 |
Boguszewski Rafał 1c |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców |
I |
MOS |
|
||||
4 |
Kurpierz Sabina 3f |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt |
V |
MOS |
|
||||
5 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt |
V |
MOS |
|
||||
6 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców |
II |
MOS |
|
||||
7 |
Joszko Joanna 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
III w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
8 |
Wocka Paulina 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
III w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
9 |
Piechota Anna 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
III w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
10 |
Spik Dorota 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
11 |
Żwak Dawid 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
12 |
Roziewska Agnieszka 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
13 |
Lakwa Simona 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
14 |
Segiet Marcin 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
15 |
Komor Żaneta 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
16 |
Niestrój Karolina 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
Laureat |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
17 |
Mross Krystyna 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
Laureat |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
18 |
Hudala Piotr 3g |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004 |
Laureat |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
19 |
Tymowicz Kanrad 3a |
Pięciobój L.A. szkół gimnazjalnych pod hasłem Nie biorę, nie piję, sportowo zdrowo żyję |
III |
MOS |
|
||||
20 |
PG 8 |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych pod hasłem Nie biorę, nie piję, sportowo zdrowo żyję |
III |
MOS |
|
||||
21 |
Górniak Dawid 3b |
II Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej |
I |
PG 6 |
|
||||
22 |
Chudalla Marta 3a |
Wielki Turniej Języków Obcych Politechniki Opolskiej |
II |
Politechnika Opolska |
|
||||
23 |
Margoszczyn Anna 3a |
Wielki Turniej Języków Obcych Politechniki Opolskiej |
III |
Politechnika Opolska |
|
||||
24 |
Kusiak Krzysztof 3a |
Wielki Turniej Języków Obcych Politechniki Opolskiej |
I |
Politechnika Opolska |
|
||||
25 |
Gembarzewska Aleksandra 1c |
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny |
III |
Opolski Klub Tekwon-do |
|
||||
26 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafetowym chłopców |
III |
MOS |
|
||||
27 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafetowym dziewcząt |
III |
MOS |
|
||||
28 |
Gajdemski Marek 3f |
Mistrzostwa Opola w pływaniu |
V |
MOS |
|
||||
29 |
Skrzypczyk Klara 2g |
Mistrzostwa Opola w Pływaniu |
V |
MOS |
|
||||
30 |
Wesnerowicz Anna 3a |
Mistrzostwa Opola w Pływaniu |
V |
MOS |
|
||||
31 |
Jakuszewski Mateusz 3b |
Mistrzostwa Opola w Pływaniu |
V |
MOS |
|
||||
32 |
Krzysztof Mazur 3d |
Mistrzostwa Województwa Opolskiego w kata |
II |
Kluczborski Klub Karate |
|
||||
33 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych |
II |
MOS |
|
||||
34 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w szachach drużynowo |
V |
MOS |
|
||||
35 |
Segiet Marcin 3g |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
finalista |
Kuratorium Opole |
|
||||
36 |
Roziewska Agnieszka 3g |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
finalista |
Kuratorium Opole |
|
||||
37 |
Lakwa Simona 3g |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
finalista |
Kuratorium Opole |
|
||||
38 |
Łambucka Joanna 3a |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
finalista |
Kuratorium Opole |
|
||||
39 |
Margoszczyn Anna 3a |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
finalista |
Kuratorium Opole |
|
||||
40 |
Kusiak Krzysztof 3a |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
finalista |
Kuratorium Opole |
|
||||
41 |
Schab Jacek 3a |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
finalista |
Kuratorium Opole |
|
||||
42 |
Margoszczyn Anna 3a |
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny |
finalista |
Kuratorium Opole |
|
||||
43 |
Kozów Paweł 3b |
V Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
finalista |
Kuratorium Opole |
|
||||
44 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych |
I |
MOS |
|
||||
45 |
Pasierbińska Aleksandra |
|
V Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
finalista |
|
||||
46 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym dziewcząt szkół gimnazjalnych |
IV |
MOS |
|
||||
47 |
Krasowska Monika 3a |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych |
najlepsza zawodniczka w drużynie |
MOS |
|
||||
48 |
PG 8 |
Półfinał wojewódzki w piłce sziatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych |
II |
MOS |
|
||||
49 |
Horoszkiewicz Katarzyna Kiełbasa Estera |
Międzyszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego kategorii duety |
I |
PG 6 |
|
||||
50 |
Wojtas Aleksandra Olga Ślemp Kupisińska Aneta |
Międzyszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego kategorii mini-formacja |
III |
PG 7 |
|
||||
51 |
Segiet Marcin 3g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005 |
Laureat |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
52 |
Spik Dorota 3g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
53 |
Mross Krystyna 3g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
54 |
Hudala Piotr 3g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005 |
III w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
55 |
Komor Żaneta 3g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
56 |
Żwak Dawid 3g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005 |
III w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
57 |
Roziewska Agnieszka 3g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
58 |
Piechotta Sebastian 3g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005 |
III w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
59 |
Lakwa Simona 3g |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005 |
II w Polsce |
Łowcy Talentów Jeresz |
|
||||
60 |
Tomczak Jakub 3g |
V Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
Laureat |
Kuratorium Opole |
|
||||
61 |
Rozmarynowski Tomasz Fidurski Jacek Młynarczyk Jakub Tomczak Jakub |
Wiosenny Turniej Street Balla Chłopców Szkół Gimnazjalnych |
II |
MOS |
|
||||
62 |
Raszka Jan, Chrzanowski Jan, Lukoszek Samuel, Wiśniewski Maciej |
Wiosenny Turniej Street Balla Chłopców Szkół Gimnazjalnych |
V |
MOS |
|
||||
63 |
Komor Żaneta 3g |
V Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
Laureat |
Kuratorium Opole |
|
||||
64 |
Gambka Krystyna 3g |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
finalista |
Kuratorium Opole |
|
||||
65 |
PG 8 |
Konkurs frekwencyjny Świat w obiektywie National Geographic |
III |
Galeria Sztuki Współczesnej |
|
||||
66 |
Maćków Maciej 2b |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
Nagroda publiczności |
WODiP |
|
||||
67 |
Branicki Mateusz 3g |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
Nagroda publiczności |
WODiP |
|
||||
68 |
Botor Paweł 2a |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
Nagroda publiczności |
WODiP |
|
||||
69 |
Firlejczyk Marek 2e |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
Nagroda publiczności |
WODiP |
|
||||
70 |
Stałgo Łukasz 2e |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
Nagroda publiczności |
WODiP |
|
||||
71 |
PG 8 |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
wyróżnienie |
WODiP |
|
||||
72 |
Kusiak Krzysztof 3a |
THE BIG CHALLENGE 2005 |
I w woj.., 10 w Polsce, 20 w Europie |
Internationale Teatchers Club |
|
||||
73 |
Schab Jacek 3a |
THE BIG CHALLENGE 2005 |
II w woj.., 11 w Polsce, 21 w Europie |
Internationale Teatchers Club |
|
||||
74 |
Chudalla Marta 3a |
THE BIG CHALLENGE 2005 |
III w woj.., 14 w Polsce, 24 w Europie |
Internationale Teatchers Club |
|
||||
75 |
Margoszczyn Anna 3a |
THE BIG CHALLENGE 2005 |
V w woj.., 22 w Polsce, 48 w Europie |
Internationale Teatchers Club |
|
||||
76 |
Konsek Mateusz 3a |
THE BIG CHALLENGE 2005 |
VI w woj.., 634 w Polsce, 73 w Europie |
Internationale Teatchers Club |
|
||||
77 |
Pietraszek Maciej 2b |
Międzygimnazjalny Konkurs Rzeczpospolita Szlachecka |
II |
PG 1 |
|
||||
78 |
Kotlorz Michael 1g |
II Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego - GERMANICA |
I |
PG 2 |
|
||||
79 |
Żurek Piotr 2g |
II Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego - GERMANICA |
II |
PG2 |
|
||||
80 |
Jakuszewski Mateusz 3b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w skoku w dal |
I |
MOS |
|
||||
81 |
Huncza Judyta 3e |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w skoku w dal |
II |
MOS |
|
||||
82 |
Kantor Martyna 3b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w biegu - 300 m |
II |
MOS |
|
||||
83 |
Strzała Karol, Puda Stanisław 2a |
III Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny Liczmy razem |
III |
PG4 |
|
||||
84 |
Boguszewski Rafał 1c |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w biegu - 600 m |
III |
MOS |
|
||||
85 |
Czech Krystian 3f |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w biegu - 2000m |
III |
MOS |
|
||||
86 |
Jakuszewski Mateusz 3b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w biegu - 100 m |
III |
MOS |
|
||||
87 |
Kantor Martyna 3b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w skoku w dal |
III |
MOS |
|
||||
88 |
Rześniowiecka Paulina 1a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w skoku wzwyż |
I |
MOS |
|
||||
89 |
Ślęzak Aleksander 3d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w skoku w dal |
III |
MOS |
|
||||
90 |
Tomczak Jakub 3g |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w pchnięciu kulą |
III |
MOS |
|
||||
91 |
Tymowicz Konrad 3a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w biegu - 600 m |
I |
MOS |
|
||||
92 |
Wojtas Aleksandra 3f |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w oszczepie |
III |
MOS |
|
||||
93 |
Strzała Karol 2a |
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Poszukiwanie Talentów |
Odznaka Złoty Kwant, Międzynarodowe wyróżnienie |
Polskie Towarzystwo Fizyczne |
|
||||
94 |
Bucoń Magdalena 1b |
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Poszukiwanie Talentów |
Odznaka Złoty Kwant, Międzynarodowe wyróżnienie |
Polskie Towarzystwo Fizyczne |
|
||||
95 |
Nowak Aleksandra 1b |
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Poszukiwanie Talentów |
Odznaka Złoty Kwant |
Polskie Towarzystwo Fizyczne |
|
||||
96 |
Bieniek Karolina 1a |
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Poszukiwanie Talentów |
Odznaka Złoty Kwant |
Polskie Towarzystwo Fizyczne |
|
||||
97 |
Tomczak Jakub 3g |
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Poszukiwanie Talentów |
Odznaka Złoty Kwant, Międzynarodowe wyróżnienie |
Polskie Towarzystwo Fizyczne |
|
||||
98 |
Bieniek Karolina 1a |
Zawody Samsung Athletic Cup 2005 - skok wzwyż |
II |
Samsung |
|
||||
99 |
Rześniowiecka Paulina 1a |
Zawody Samsung Athletic Cup 2005 - skok wzwyż |
I |
Samsung |
|
||||
100 |
Mross Krystyna, Lakwa Simona 3g |
Polsko -niemiecki konkurs internetowy Witaj Sąsziedzie |
I |
Bildungswerk Sachsen w Lipsku |
|
||||
101 |
Huncza Judyta 3e |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada |
II |
Woj.Szkolny Związek Sportowy |