LP |
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Organizator |
Miejsce |
1 |
PG nr 8 |
Mistrzostwa Opola w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt |
MOS |
II |
2 |
Polcyn Martyna |
Turniej dla uczniów szkół gimnazjalnych miasta Opola pn. "Bezpieczny gimnzajalista podczas letniego wypoczynku" |
PG 1, Komenda Milicji |
II |
3 |
Skrzypczyk Klara |
Turniej dla uczniów szkół gimnazjalnych miasta Opola pn. "Bezpieczny gimnzajalista podczas letniego wypoczynku" |
PG 1, Komenda Milicji |
II |
4 |
Wochowska Alicja |
Turniej dla uczniów szkół gimnazjalnych miasta Opola pn. "Bezpieczny gimnzajalista podczas letniego wypoczynku" |
PG 1, Komenda Milicji |
II |
5 |
Karpała Justyna |
Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Judo |
SZS "Dolny Śląsk" |
I |
6 |
Adamiec Katarzyna |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt |
MOS |
III |
7 |
Bieniek Daniel |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców |
MOS |
I |
8 |
Boguszewski Rafał |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców |
MOS |
VI |
9 |
Cebula Sabina |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt |
MOS |
III |
10 |
Kornek Tomasz |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców |
MOS |
VI |
11 |
Karpała Justyna |
Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego |
Marszałek WO |
"Prymus Opolszczyzny" |
12 |
Czok Andrea |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006 |
Jersz |
3 w woj. |
13 |
Czok Dirk |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006 |
Jersz |
38 w Polsce 5 w woj. |
14 |
Kubis Denis |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006 |
Jersz |
27 w Polsce 4 w woj. |
15 |
Lisek Patryk |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006 |
Jersz |
26 w Polsce 4 w woj. |
16 |
Mueller Victoria |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006 |
Jersz |
13 w Polsce 2 w woj. |
17 |
Roziewska Emilia |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006 |
Jersz |
17 w Polsce 1 w woj. |
18 |
Walecko Damian |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006 |
Jersz |
I w Polsce I w woj. |
19 |
Walecko Natalia |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006 |
Jersz |
5 w woj. |
20 |
Wiercimok Sonia |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006 |
Jersz |
3 w woj. |
21 |
Wocka Patrycja |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006 |
Jersz |
6 w Polsce 1 w woj. |
22 |
PG nr 8 |
Mistrzostwa Opola w Halowej Piłce Noznej dziewcząt |
MOS |
III |
23 |
Bieniek Karolina |
Drużynowy Konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych |
MOS |
I |
24 |
Kula Michał |
|||
25 |
Polcyn Martyna |
|||
26 |
Rześniowiecka Paulina |
|||
27 |
Ulan Mateusz |
|||
28 |
Wikowski Jacek |
|||
29 |
Baron Rafał |
Mistrzostwa Opola w Halowej Piłce Nożnej chłopców |
MOS |
III |
30 |
Bieniek Daniel |
|||
31 |
Boguszewski Rafał |
|||
32 |
Ganczarski Michał |
|||
33 |
Hirsz Karol |
|||
34 |
Knop Marcin |
|||
35 |
Kornek Tomasz |
|||
36 |
Ulan Mateusz |
|||
37 |
Walecko Łukasz |
|||
38 |
Wikowski Jacek |
|||
39 |
PG nr 8 |
Mistrzostwa Opola w Pływaniu sztafetowym dziewcząt |
MOS |
III |
40 |
PG nr 8 |
Mistrzostwa Opola w Pływaniu sztafetowym chłopców |
MOS |
VI |
41 |
Gembarzewska Aleksandra |
8th E.T.F.Taekwondo Championships "Świdnik Cup 2006" |
LKSW "DAN" |
III |
42 |
Siwek Izabela |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Projekt Kartki Świątecznej" |
MDK |
I |
43 |
Wieczorek Julia |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Projekt Kartki Świątecznej" |
MDK |
I |
44 |
PG nr 8 |
Mistrzostwa Opola w Koszykówce chłopców |
MOS |
III |
45 |
Bakalarz Maciej |
Mistrzostwa Opola w short-tracku chłopców |
MOS |
II |
46 |
Bieniek Daniel |
|||
47 |
Szfran Marcin |
|||
48 |
Ulan Mateusz |
|||
49 |
Wasilewski Marcin |
|||
50 |
PG nr 8 |
Mistrzostwa Opola w szachach drużynowo |
MOS |
IV |
51 |
Piechotta Kerstin |
Mistzostwa Opola w RINGO - drużynowo dziewcząt |
MOS |
III |
52 |
Pyrć Daria |
|||
53 |
Boguszewski Rafał |
Mistzostwa Opola w RINGO - drużynowo chłopców |
MOS |
I |
54 |
Wikowski Jacek |
|||
55 |
Baron Dominika |
Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt |
MOS |
II |
56 |
Baron Magda |
|||
57 |
Bieniek Karolina |
|||
58 |
Gembarzewska Aleksandra |
|||
59 |
Pałys Alicja |
|||
60 |
Piechotta Kerstin |
|||
61 |
Popielarczyk Adrianna |
|||
62 |
Pyrć Daria |
|||
63 |
Rześniowiecka Paulina |
|||
64 |
Włodarczyk Ilona |
|||
65 |
Josek Henryk |
Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym chłopców |
MOS |
III |
66 |
Kornek Tomasz |
|||
67 |
Przybyła Mateusz |
|||
68 |
Karpała Justyna |
Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym dziewcząt |
MOS |
III |
69 |
Maciejewska Diana |
|||
70 |
Rześniowiecka Paulina |
|||
71 |
Dzierżgwa Karolina |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
MOS |
II |
72 |
Kaniuka Aleksandra |
|||
73 |
Midek Urszula |
|||
74 |
Nowak Aleksandra |
|||
75 |
Piechotta Kerstin |
|||
76 |
Polcyn Martyna |
|||
77 |
Pyrć Daria |
|||
78 |
Rześniowiecka Paulina |
|||
79 |
Samborska Dorota |
|||
80 |
Smerczyńska Daniela |
|||
81 |
Matczak Magdalena |
|||
82 |
Włodarczyk Ilona |
|||
83 |
Kotlorz Miechael |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
KURATORIUM |
laureat |
84 |
Roziewska Emilia |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
KURATORIUM |
laureat |
85 |
Walecko Natalia |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
KURATORIUM |
finalista |
86 |
Wiercimok Sonia |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
KURATORIUM |
finalista |
87 |
Tarasiuk Tomasz |
Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
KURATORIUM |
laureat |
88 |
Wochowska Alicja |
Konkurs Poezji Karola Wojtyły |
Grupa pamięci Karola Wojtyły |
II |
89 |
PG nr 8 |
Mistrzostwa Opola w Badmintonie chłopców |
MOS |
V |
90 |
Przybyła Mateusz |
Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - etap miejski |
UM Opole, MDK |
II |
91 |
Knop Marcin |
|||
92 |
Tarasiuk Tomasz |
|||
93 |
Przybyła Mateusz |
Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - etap miejski |
UM Opole, MDK |
I |
94 |
PG nr 8 |
Międzygimnazjalne konfrontacje teatralne "Złota Maska 2007" |
|
III |
95 |
Walecko Damian |
Wojewódzki Konkurs Geograficzny |
KURATORIUM |
finalista |
96 |
Wołoszyn Adam |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
KURATORIUM |
finalista |
97 |
PG nr 8 |
Międzygimnazjalny konkurs "Mieszkańcy Lipiec Rejmontowskich 2007" |
PG 2 |
I |
98 |
PG nr 8 |
Międzygimnazjalny konkurs "Nie taki język straszny" |
PG 3 |
II |
99 |
Wołoszyn Adam |
Historyczny konkurs międzygimnazjalny "Piastowie Opolscy" |
PG1 |
I |
100 |
Muller Victoria |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007 |
Łowcy Talentów „Jeresz" |
II w woj., 9 w kraju |
101 |
Walecko Damian |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007 |
Łowcy Talentów „Jeresz" |
3 w woj., 16 w kraju |
102 |
Pampuch Klaudia |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007 |
Łowcy Talentów „Jeresz" |
15 w woj. |
103 |
Wocka Patrycja |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007 |
Łowcy Talentów „Jeresz" |
2 w woj., 11 w kraju |
104 |
Piechotta Kertin |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007 |
Łowcy Talentów „Jeresz" |
5 w woj., 23 w kraju |
105 |
Niestrój Krystian |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007 |
Łowcy Talentów „Jeresz" |
5 w woj., 23 w kraju |
106 |
Czok Dirk |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007 |
Łowcy Talentów „Jeresz" |
14 w woj. |
107 |
Roziewska Emilia |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007 |
Łowcy Talentów „Jeresz" |
1 w woj., 5 w kraju |
108 |
Walecko Natalia |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007 |
Łowcy Talentów „Jeresz" |
5 w woj., 22 w kraju |
109 |
Wiercimok Sonia |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007 |
Łowcy Talentów „Jeresz" |
woj., 30 w kraju |
110 |
Karpała Justyna |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na 1000 m |
MOS |
I |
111 |
Adamiec Katarzyna |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na 600 m |
MOS |
I |
112 |
Wikowski Jacek |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na 300 m |
MOS |
II |
113 |
Rześniowiecka Paulina |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - 100m ppł |
MOS |
I |
114 |
Rześniowiecka Paulina |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - sztafeta 4x100 |
MOS |
III |
115 |
Bieniek Karolina |
|||
116 |
Aleksandrowicz Karolina |
|||
117 |
Kędziora Marta |
|||
118 |
Polcyn Martyna |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - pchnięcie kulą |
MOS |
I |
119 |
Polcyn Martyna |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem |
MOS |
I |
120 |
Rześniowiecka Paulina |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok wzwyż |
MOS |
I |
121 |
Bieniek Karolina |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok wzwyż |
MOS |
III |
122 |
Bieniek Karolina |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut oszczepem |
MOS |
II |
123 |
Boguszewski Rafał |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na 600 m |
MOS |
I |
124 |
Kula Michał |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem |
MOS |
II |
125 |
Kula Michał |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut oszczepem |
MOS |
IV |
126 |
Kosido Paweł |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg 2000 m |
MOS |
IV |
127 |
Aleksandrowicz Karolina |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok w dal |
MOS |
IV |
128 |
Staszak Grzegorz |
Opolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły |
Grupa pamięci Karola Wojtyły |
II |
129 |
Tarasiuk Tomasz |
Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy i Erudycji "OMNIBUS" |
PG 8 |
I |
130 |
Smreczak Michał |
V Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Liczmy razem" |
PG 4 |
I |
131 |
Urbacka Ewa |
V Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Liczmy razem" |
PG 4 |
III |
132 |
Midek Urszula |
V Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Liczmy razem" |
PG 4 |
III |
133 |
Tarasiuk Tomasz |
V Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Liczmy razem" |
PG 4 |
I |
134 |
Tarasiuk Tomasz |
VII Woj. Konkurs Polonistyczny |
KURATORIUM |
finalista |