Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
2014/15
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015
LP |
Nazwisko i imię |
Kl |
Nazwa konkursu |
Organizator |
Miejsce |
1 |
Berlanka Piotr |
2e |
Turniej Rankingowy Młodzików i Młodziczek w Judo |
UKS Judo |
III |
2 |
Knosala Julia |
1d |
konkurs- Unia Europejska: państwa, języki, kultura |
RODM |
II |
3 |
Piasecka Natalia |
2d |
Mistrzostwa Miasta Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych |
MOS |
II |
4 |
Domański Dariusz |
1c |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
5 |
Pokorny Jakub |
1c |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
6 |
Zadka Bartek |
1c |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
7 |
Ziaja Małgorzata |
1c |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
8 |
Jędorowicz Aleksandra |
1d |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
9 |
Wojnar Wiktoria |
1d |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
10 |
Nowak Marta |
2b |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
11 |
Schweda Marta |
2b |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
12 |
Zelonka Kamila |
2c |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
13 |
Mostowski Paweł |
2d |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
14 |
Nowicki Aleks |
2d |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
15 |
Piasecka Natalia |
2d |
Mistrzostwa Miasta Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych |
MOS |
II |
16 |
Zając Paweł |
2d |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
17 |
Janik Zuzanna |
2e |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
18 |
Górski Kacper |
3a |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
19 |
Jałowiec Paweł |
3a |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
20 |
Świerc Sabina |
3c |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
21 |
Kubacki Filip |
3e |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
22 |
Kubacki Michał |
3e |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
23 |
Berlanka Piotr |
2e |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Judo |
MSiT |
I |
24 |
Sokulska Dominika |
2b |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt |
MOS |
III |
25 |
Walecko Nikola |
2b |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt |
MOS |
III |
26 |
Zelonka Kamila |
2c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt |
MOS |
III |
27 |
Piasecka Natalia |
2d |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt |
MOS |
III |
28 |
Witola Julia |
2d |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt |
MOS |
III |
29 |
Janik Zuzanna |
2e |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt |
MOS |
III |
30 |
Świerc Sabina |
3c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt |
MOS |
III |
31 |
Wolny Agnieszka |
3c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt |
MOS |
III |
32 |
Łasoń Magdalena |
1c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo dziewcząt |
MOS |
I |
33 |
Walecko Nikola |
2b |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo dziewcząt |
MOS |
I |
34 |
Pupin Joanna |
3c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo dziewcząt |
MOS |
I |
35 |
Rachwalik Michał |
3d |
Puchar Polski Juniorów Młodszych - szpada mężczyzn |
|
VII |
36 |
Berlanka Piotr |
2e |
Mistrzostwa Miasta Mysłowicew judo |
UKS Judo |
II |
37 |
Rachwalik Michał |
2e |
Indywidualne Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Szpadzie Chłopców |
Śląski ZS |
VI |
38 |
Szpryngiel Krzysztof |
1d |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo chłopców |
MOS |
I |
39 |
Wójciak Maciej |
2e |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo chłopców |
MOS |
I |
40 |
Pupin Grzegorz |
3c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo chłopców |
MOS |
I |
41 |
Piasecka Natalia |
2d |
Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i młodzików w Eurregionie Pradziad. |
Gwardia Opole |
I |
42 |
Walecko Nikola |
2b |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
I |
43 |
Zelonka Kamila |
2c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
I |
44 |
Krawczyńska Dominika |
2d |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
I |
45 |
Witola Julia |
2d |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
I |
46 |
Janik Zuzanna |
2e |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
I |
47 |
Olender Katarzyna |
3b |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
I |
48 |
Knosala Julia |
1d |
Deutschfreund - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego |
Jersz |
11 woj., 33 PL |
49 |
Smolin Katarzyna |
2a |
Deutschfreund - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego |
Jersz |
1 woj., 1 w PL |
50 |
Adamaszek Natalia |
3c |
Deutschfreund - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego |
Jersz |
8 woj., 22 PL |
51 |
Poliwoda Paulina |
3e |
Deutschfreund - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego |
Jersz |
1 woj., 1 w PL |
52 |
Przybyła Marcin |
3e |
Deutschfreund - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego |
Jersz |
7 woj., 17 PL |
53 |
Maksimczuk Filip |
3d |
Taekwondo Polish Open Cup - semi contact kadetów |
OKT |
II |
54 |
Szpryngiel Krzysztof |
1d |
Turniej Badmintona BMW Inchcape Motor Badminton junior Cup |
BMW |
II |
55 |
Drozd Kamila |
2d |
World Dance Week 2014 Mikołajki- Street Dance Show Formation Open Class |
IDO |
I |
56 |
Drozd Kamila |
2d |
World Dance Week 2014 Mikołajki- Street Dance Show Small Group Open Class |
IDO |
II |
57 |
Kubacki Filip |
3e |
Konkurs badawczy "Odkrywca Światów" dla szkół województwa opolskiego |
UO |
I |
58 |
Rachwalik Michał |
2e |
Turniej Szermierczy III Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w szpadzie |
Burmistrz KZ |
I |
59 |
Domagała Anna |
1a |
IX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Śpiwajmy Razem |
PG I |
I |
60 |
Bałabuch Marta |
3a |
IX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Śpiwajmy Razem |
PG I |
I |
61 |
Kasprzak Izabela |
3e |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym - dziewcząt |
MOS |
III |
62 |
Bul Paweł |
1a |
I Opolski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych |
UM Opole |
III |
63 |
Siłka Wojciech |
1a |
I Opolski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych |
UM Opole |
I |
64 |
Drozd Kamila |
2d |
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego - Scorpion Team |
AZS Nysa |
I |
65 |
Wołyniec Agata |
2e |
Konkurs literacki na recenzję filmu "Hobbit. Bitwa Pięciu Armii" |
Ped Bibl. Woj. W Opolu |
wyróżnienie |
66 |
Lipnicki Bartosz |
3a |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
Kuratorium |
laureat |
67 |
Kubacki Filip |
3e |
Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
Kuratorium |
laureat |
68 |
Kubacki Michał |
3e |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
Kuratorium |
finalista |
69 |
Kubacki Michał |
3e |
Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
Kuratorium |
finalista |
70 |
Poliwoda Paulina |
3e |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
Kuratorium |
laureat |
71 |
Domagała Anna |
1a |
XVIII Konkurs Recytatorski Słowo 2015 |
MDK |
III |
72 |
Okoń Natalia |
3e |
XVIII Konkurs Recytatorski Słowo 2015 |
MDK |
wyróżnienie |
73 |
Kasprzak Izabela |
3e |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym - drużynowo dziewcząt |
MOS |
II |
74 |
Ratajczak Marta |
3e |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym - drużynowo dziewcząt |
MOS |
II |
75 |
Drozd Kamila |
2d |
Scorpion Dance Team w kategorii Street Dance Show Małe grupy Open Class krajowe mistrzostwa |
IDO |
IV |
76 |
Drozd Kamila |
2d |
Scorpion Dance Team w kategorii Street Dance Show Formacja Open Clas krajowe mistrzostwa |
IDO |
II |
77 |
Mańkowska Anna |
2e |
XXII Międzynarodowe Mistrzostwa POLSKI Taekwondo |
ZS PUT |
II |
78 |
Leśniak Jakub |
1a |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w short-tracki drużynowo chłopców |
MOS |
I |
79 |
Zdun Michał |
1c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w short-tracki drużynowo chłopców |
MOS |
I |
80 |
Fabiańczyk Maciej |
1d |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w short-tracki drużynowo chłopców |
MOS |
I |
81 |
Gaida Mateusz |
2a |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w short-tracki drużynowo chłopców |
MOS |
I |
82 |
Piechaczek Sylwia |
1d |
Sprachdoktor 2015 - ogólnopolski konkurs języka niemieckiego |
Jersz |
23 w kraju, 3 w woj.. |
83 |
Adamaszek Natalia |
3c |
Sprachdoktor 2015 - ogólnopolski konkurs języka niemieckiego |
Jersz |
29 w kraju, 9 w woj.. |
84 |
Poliwoda Paulina |
3e |
Sprachdoktor 2015 - ogólnopolski konkurs języka niemieckiego |
Jersz |
4 w kraju, 3 w woj.. |
85 |
Przybyła Marcin |
3e |
Sprachdoktor 2015 - ogólnopolski konkurs języka niemieckiego |
Jersz |
29 w kraju, 9 w woj.. |
86 |
Smolin Katarzyna |
3e |
Sprachdoktor 2015 - ogólnopolski konkurs języka niemieckiego |
Jersz |
6 w kraju, 1 w woj.. |
87 |
Dobrzański Szymon |
2d |
II Halowy Festiwal Sprintu - rekord biegu |
MOS |
I |
88 |
Bekieszczuk Maciej |
1d |
2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu |
Odyssey |
II |
89 |
Cebula Kinga |
1d |
2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu |
Odyssey |
II |
90 |
Cymander Paulina |
1d |
2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu |
Odyssey |
II |
91 |
Knosala Julia |
1d |
2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu |
Odyssey |
II |
92 |
Krok Kamila |
1d |
2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu |
Odyssey |
II |
93 |
Rudnik Dawid |
1d |
2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu |
Odyssey |
II |
94 |
Skonieczny Natan |
1d |
2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu |
Odyssey |
II |
95 |
Kroll Kuba |
3e |
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2015 |
WORD |
II |
96 |
Kubacki Michał |
3e |
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2015 |
WORD |
II |
97 |
Lechowicz Maksymilian |
3e |
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2015 |
WORD |
II |
98 |
Domański Dariusz |
1c |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
99 |
Wencel Tadeusz |
1d |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
100 |
Dzikowski Paweł |
2d |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
101 |
Rzeczycki Kamil |
2d |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
102 |
Zając Paweł |
2d |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
103 |
Wójciak Maciej |
2e |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
104 |
Jałowiec Paweł |
3a |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
105 |
Sapa Mateusz |
3a |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
106 |
Pupin Grzegorz |
3c |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
107 |
Ciastko Jakub |
3e |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
108 |
Langner Tomasz |
3e |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
109 |
Kuchnia Robert |
1d |
Ogólnopolski Konkurs - Kangur Matematyczny |
Jersz |
wyróżniony |
110 |
Kulig Joanna |
2a |
Konkurs plastyczny "Azymut na przyszłość" |
Str Miej |
I |
111 |
Mańkowska Anna |
2e |
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo |
ZS PUT |
III, I |
112 |
Horbowy Justyna |
1c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
III |
113 |
Michalska Patrycja |
1c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
III |
114 |
Walecko Nikola |
2b |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
III |
115 |
Zelonka Kamila |
2c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
III |
116 |
Krawczyńska Dominika |
2d |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
III |
117 |
Witola Julia |
2d |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
III |
118 |
Janik Zuzanna |
2e |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
III |
119 |
Świerc Sabina |
3c |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
III |
120 |
Poliwoda Paulina |
3e |
Vkonkurs Języka Niemieckiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół |
LOV |
dyplom |
121 |
Walecko Julia |
1a |
Konkurs Recytatorski w języku niemieckim "Młodzież recytuje poezję" |
TSKN |
III |
122 |
Rachwalik Michał |
2e |
XIII Międzynarodowy Turniej w szpadzie O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty |
SUKS |
I |
123 |
Kostek Kamil |
2e |
Eliminacje strefowe do ogólnopolskiej olimpiady młodzieży w Judo |
Oleśnica |
V |
124 |
Czarnowska Anna |
2a |
XV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki Zwierzaki - kategoria plastyczna |
ORŁowiecka |
nagroda |
125 |
Zacharewicz Emil |
3e |
XV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki Zwierzaki - kategoria plastyczna |
ORŁowiecka |
nagroda |
126 |
Domagała Anna |
1a |
X festiwal polskiej piosenki Mikrofon i Ty |
PG1 |
I |
127 |
Mazur Kacper |
3c |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Księciu Janie Dobrym- kategoria gimnazja- prezentacja multimedialna |
Kuratorium |
III |
128 |
Wiśniewska Monika |
3d |
X festiwal polskiej piosenki Mikrofon i Ty |
PG1 |
I |
129 |
Zacharewicz Emil |
3e |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Księciu Janie Dobrym- kategoria gimnazja-komiks |
Kuratorium |
I |
130 |
Mainczyk Krzysztof |
1c |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - sztafeta |
MOS |
III |
131 |
Mainczyk Krzysztof |
1c |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - skok wzwyż |
MOS |
III |
132 |
Nowak Marta |
2b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 300m |
MOS |
III |
133 |
Dobrzański Szymon |
2d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - sztafeta |
MOS |
III |
134 |
Dobrzański Szymon |
2d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - skok w dal |
MOS |
I |
135 |
Dobrzański Szymon |
2d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 100m |
MOS |
I |
136 |
Gabruk Kamil |
2d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - pchnięcie kulą |
MOS |
I |
137 |
Gabruk Kamil |
2d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem |
MOS |
III |
138 |
Mostowski Paweł |
2d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - sztafeta |
MOS |
III |
139 |
Janik Zuzanna |
2e |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 600m |
MOS |
III |
140 |
Jałowiec Paweł |
3a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - sztafeta |
MOS |
III |
141 |
Jałowiec Paweł |
3a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - skok wzwyż |
MOS |
I |
142 |
Jałowiec Paweł |
3a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 300m |
MOS |
III |
143 |
Michalski Piotr |
1b |
Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii zespołowej szkół gimnazjalnych |
PTTK Opole |
wyróżnienie |
144 |
Szpyrka Grzegorz |
1b |
Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii zespołowej szkół gimnazjalnych |
PTTK Opole |
wyróżnienie |
145 |
Cebula Kinga |
1d |
Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii multimedialnej szkół gimnazjalnych |
PTTK Opole |
I |
146 |
Piasecka Natalia |
2d |
Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii indywidualnej szkół gimnazjalnych |
PTTK Opole |
wyróżnienie |
147 |
Ogórek Kacper |
2e |
Wojewódzki Konkurs Techniczny |
RCRE |
finalista |
148 |
Ratajczak Marta |
3e |
Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii indywidualnej szkół gimnazjalnych |
PTTK Opole |
wyróżnienie |
149 |
Zacharewicz Emil |
3e |
Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii indywidualnej szkół gimnazjalnych |
PTTK Opole |
III |
150 |
Przerwa Małgorzata |
2e |
Konkurs plastyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych miasta Opola "Świadomy na co dzień" zorganizowanym w ramach przedsięwzięcia "Wolny od uzależnień" |
PRO LEGE |
III |
151 |
Moszyński Paweł |
3a |
Konkurs bliteracki "Odkrywca Światów" |
UO |
III |
152 |
Smolin Katarzyna |
2a |
XIII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
PSNJN |
finalista |
153 |
Adamaszek Natalia |
3c |
XIII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
PSNJN |
finalista |
154 |
Poliwoda Paulina |
3e |
XIII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów |
PSNJN |
laureat |
155 |
Dobrzański Szymon |
2d |
Wojewódzkie igrzyska młodzieży szkolnej Gimnazjada - L.A.indywidualna chłopców 100m. |
SZS Opolskie |
III |
156 |
Dobrzański Szymon |
2d |
Wojewódzkie igrzyska młodzieży szkolnej Gimnazjada - L.A.indywidualna chłopców skok w dal |
SZS Opolskie |
III |
157 |
Jałowiec Paweł |
3a |
Wojewódzkie igrzyska młodzieży szkolnej Gimnazjada - L.A.indywidualna chłopców skok wzwyż |
SZS Opolskie |
II |
158 |
Kordas Marcin |
3e |
XIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły - drużynowo |
LO I |
II |
159 |
Radwański Przemysław |
3e |
XIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły - drużynowo |
LO I |
II |
160 |
Radwański Przemysław |
3e |
XIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły - indywidualnie |
LO I |
IV |
161 |
Zacharewicz Emil |
3e |
XIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły - indywidualnie |
LO I |
I |
162 |
Zacharewicz Emil |
3e |
XIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły - drużynowo |
LO I |
II |
163 |
Mańkowska Anna |
2e |
Ogólnopolski Konkurs Taekwondo |
OKT |
II |