LP | Nazwisko i imię | Kl | Nazwa konkursu | Organizator | Miejsce |
1 | Rachwalik Michał | 3e | I Puchar Polski Juniorów Młodszych szpada mężczyzn | Górnik Radlin | V |
2 | Zaremba Dawid | 1d | Indywidualne Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych | MOS | II |
3 | Dogiel Jan | 3d | Indywidualne Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych | MOS | II |
4 | Piasecka Natalia | 3d | Indywidualne Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych | MOS | I |
5 | Maćkowska Agata | 2a | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt | MOS | II |
6 | Rojewska Aleksandra | 2a | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt | MOS | II |
7 | Kościuk Michał | 2c | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców | MOS | II |
8 | Kuchnia Robert | 2d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców | MOS | II |
9 | Wojnar Wiktoria | 2d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt | MOS | II |
10 | Bełtowski Piotr | 3a | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców | MOS | II |
11 | Gaida Mateusz | 3a | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców | MOS | II |
12 | Dobrzański Szymon | 3b | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców | MOS | II |
13 | Nowak Marta | 3b | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt | MOS | II |
14 | Szweda Marta | 3b | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt | MOS | II |
15 | Łazar Nina | 3c | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt | MOS | II |
16 | Zelonka Kamila | 3c | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt | MOS | II |
17 | Dogiel Jan | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców | MOS | II |
18 | Mostowski Paweł | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców | MOS | II |
19 | Piasecka Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt | MOS | II |
20 | Rzeczycki Kamil | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców | MOS | II |
21 | Zając Paweł | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców | MOS | II |
22 | Janik Zuzanna | 3e | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt | MOS | II |
25 | Staś Piotr | 3e | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców | MOS | II |
26 | Piasecka Natalia | 3d | Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych | SZS Opolskie | I |
28 | Lukoszek Kamil | 1a | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
29 | Matusz Adrian | 1c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
30 | Danielak Wojciech | 1d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
35 | Zaremba Dawid | 1d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
36 | Domański Darek | 2c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
38 | Oszek Paweł | 2c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
39 | Zadka Bartek | 2c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
41 | Wencel Tadeusz | 2d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
23 | Dogiel Jan | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
24 | Dzikowski Paweł | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
27 | Janowski Dawid | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
31 | Rzeczycki Kamil | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
32 | Zając Paweł | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców | MOS | IV |
33 | Schwelbe Sonia | 2a | Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle | KS BÓR | V |
34 | Walecko NIkola | 3b | Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo dziewcząt | MOS | I |
37 | Smolarek Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo dziewcząt | MOS | I |
40 | Witola Julia | 3d | Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo dziewcząt | MOS | I |
42 | Szpryngiel Krzysztof | 2d | Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo chłopców | MOS | III |
43 | Wójciak Maciej | 3e | Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo chłopców | MOS | III |
44 | Broll Ewa | 3e | Open Polish Dance Cup | PFT | VIII |
45 | Mastalerz Milena | 1b | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt | MOS | IV |
46 | Walecko Nikola | 3b | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt | MOS | IV |
47 | Sokulska Daria | 3c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt | MOS | IV |
48 | Zelonka Kamila | 3c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt | MOS | IV |
49 | Krawczyńska Dominika | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt | MOS | IV |
50 | Piasecka Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt | MOS | IV |
51 | Smolarek Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt | MOS | IV |
52 | Witola Julia | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt | MOS | IV |
53 | Janik Zuzanna | 3e | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt | MOS | IV |
54 | Gabriel Aleksandra | 1a | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 4m. woj. |
55 | Kubik Maximilian | 1a | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 1m. woj. 47 w kraju |
56 | Ulka Magdalena | 1a | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 6m. woj. |
57 | Wójcicka Wiktoria | 1a | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 5m. woj. |
58 | Łuszcek Marta | 1b | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 2m. woj. 52 w kraju |
59 | Cebula Kinga | 2d | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 5m. woj. |
60 | Knosala Julia | 2d | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 3m. woj. 48 w kraju |
61 | Krok Kamila | 2d | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 1m. woj. 1w kraju |
62 | Kuchnia Robert | 2d | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 4m. woj. |
63 | Piechaczek Sylwia | 2d | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 2m. woj. 19 w kraju |
64 | Smolin Katarzyna | 3a | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 1m. woj. 3 w kraju |
65 | Ibrahim Michał | 3e | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 2m. woj. |
66 | Janik Zuzanna | 3e | Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015 | Jersz | 4m. woj. |
67 | Mańkowska Anna | 3e | Taekwondo Polish Open Cup Opole light-contact kategoria kadeci; semi-contact | TaekwondoPUT | I; III |
68 | Mańkowska Anna | 3e | Taekwondo Polish Open Cup - semi-contact | ZS PUT | III |
69 | Mańkowska Anna | 3e | Taekwondo Polish Open Cup - slightcontact | ZS PUT | I |
70 | Horbowy Justyna | 2c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt | MOS | II |
71 | Michalska Patrycja | 2c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt | MOS | II |
72 | Walecko Nikola | 3b | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt | MOS | II |
73 | Zelonka Kamila | 3c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt | MOS | II |
74 | Krawczyńska Dominika | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt | MOS | II |
75 | Piasecka Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt | MOS | II |
76 | Smolarek Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt | MOS | II |
77 | Witola Julia | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt | MOS | II |
78 | Janik Zuzanna | 3e | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt | MOS | II |
79 | Kauf Paweł | 3e | VIII Międzygimnazjalny Konkurs Ekonomiczny "Z przedsiąbiorcząścią na ty" | PG5 | I |
80 | Tołpa Tymoteusz | 3e | VIII Międzygimnazjalny Konkurs Ekonomiczny "Z przedsiąbiorcząścią na ty" | PG5 | I |
81 | Zalewski Grzegorz | 3e | VIII Międzygimnazjalny Konkurs Ekonomiczny "Z przedsiąbiorcząścią na ty" | PG5 | I |
82 | Rachwalik Michał | 3e | Ogólnopolski Turniej Szpadowy | GKS Piast | I |
83 | Tarasiuk Krzysztof | 1d | Matematyczny Czar Par | PG5 | II |
84 | Prządo Izabela | 2d | Matematyczny Czar Par | PG5 | II |
85 | Rachwalik Michał | 3e | III Puchar Polski Juniorów Młodszych w Szpadzie Chłopców | Wrocławski Klub Szermierczy | III |
86 | Domagała Anna | 2a | XVI Wojewódzki Konkurs Jednego Poety | PG8 | III |
87 | Rimpler Daria | 2a | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
88 | Michalska Patrycja | 2c | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
89 | Wróbel Magdalena | 2c | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
90 | Kaźmierska Karolina | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
91 | Kopyłowska Marta | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
92 | Krawczyńska Dominika | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
93 | Piasecka Natalia | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
94 | Polan Wiktoria | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
95 | Smereczyńska Julia | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
96 | Smolarek Natalia | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
97 | Witola Julia | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt | MOS | I |
98 | Antoszczyszyn Adam | 1d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
99 | Danielak Wojciech | 1d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
100 | Czub Kacper | 2c | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
101 | Kopera Szymon | 2c | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
102 | Owczar Marcin | 2c | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
103 | Fabiańczyk Maciej | 2d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
104 | Krukowiak Szymon | 2d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
105 | Rzeczycki Kamil | 2d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
106 | Wencel Tadeusz | 2d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
107 | Dogiel Jan | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
108 | Dzikowski Paweł | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
109 | Janowski Dawid | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
110 | Mostowski Paweł | 3d | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
111 | Ibrahim Michał | 3e | Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców | MOS | III |
260 | Lukoszek Kamil | 1a | Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Im. opolska liga trampkarzy | OKS Odra Opole | I |
254 | Danielak Wojciech | 1d | Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Im. opolska liga trampkarzy | OKS Odra Opole | I |
258 | Zaremba Dawid | 1d | Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Im. opolska liga trampkarzy | OKS Odra Opole | I |
256 | Oszek Paweł | 2c | Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Im. opolska liga trampkarzy | OKS Odra Opole | I |
252 | Wencel Tadeusz | 2d | Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Im. opolska liga trampkarzy | OKS Odra Opole | I |
261 | Kopyłowska Marta | 3d | 1/8 Finałów MMP | III | |
255 | Kopyłowska Marta | 3d | II Liga kobiet w kategorii juniorek młodszych w województwie opolskim | I | |
259 | Krawczyńska Dominika | 3d | 1/8 Finałów MMP | III | |
257 | Krawczyńska Dominika | 3d | II Liga kobiet w kategorii juniorek młodszych w województwie opolskim | I | |
253 | Polan Wiktoria | 3d | 1/8 Finałów MMP | III | |
112 | Polan Wiktoria | 3d | II Liga kobiet w kategorii juniorek młodszych w województwie opolskim | I | |
113 | Smereczyńska Julia | 3d | 1/8 Finałów MMP | III | |
114 | Smereczyńska Julia | 3d | II Liga kobiet w kategorii juniorek młodszych w województwie opolskim | I | |
115 | Witola Julia | 3d | 1/8 Finałów MMP | III | |
116 | Witola Julia | 3d | II Liga kobiet w kategorii juniorek młodszych w województwie opolskim | I | |
117 | Rimpler Daria | 2a | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
118 | Horbowy Justyna | 2c | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
119 | Michalska Patrycja | 2c | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
120 | Wróbel Magdalena | 2c | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
121 | Kaźmierska Karolina | 3d | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
122 | Kopyłowska Marta | 3d | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
123 | Krawczyńska Dominika | 3d | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
124 | Piasecka Natalia | 3d | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
125 | Polan Wiktoria | 3d | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
126 | Smereczyńska Julia | 3d | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
127 | Smolarek Natalia | 3d | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
128 | Witola Julia | 3d | Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych | Dobrzeń | II |
129 | Rachwalik Michał | 3e | VI Ogólnopolski Turniej "Moda na szermierkę" | Wrocławski Klub Szermierczy | I |
130 | Mastalerz Milena | 1b | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt | MOS | III |
131 | Łasoń Magdalena | 2c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt | MOS | III |
132 | Cebula Kinga | 2d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt | MOS | III |
133 | Wojnar Wiktoria | 2d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt | MOS | III |
134 | Krawczyńska Dominika | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt | MOS | III |
135 | Piasecka Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt | MOS | III |
136 | Smolarek Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt | MOS | III |
137 | Witola Julia | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt | MOS | III |
138 | Janik Zuzanna | 3e | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt | MOS | III |
139 | Cieśniak Wiktor | 1c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców | MOS | IV |
140 | Surmacz Jakub | 1d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców | MOS | IV |
141 | Owczar Marcin | 2c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców | MOS | IV |
142 | Serówka Szymon | 2c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców | MOS | IV |
143 | Lazik Tomasz | 2d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców | MOS | IV |
144 | Nieczypor Marcel | 3a | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców | MOS | IV |
145 | Batorowicz Jakub | 3e | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców | MOS | IV |
146 | Ibrahim Michał | 3e | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców | MOS | IV |
147 | Tołpa Tymoteusz | 3e | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców | MOS | IV |
148 | Ibrahim Michał | 3e | II Ogólnopolski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych | UM Opole | I |
149 | Rachwalik Michał | 3e | Międzynarodowy Turniej Szermierczy Muszkieter-Trophy | Muszkieter Gliwice | II |
150 | Janik Zuzanna | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym drużynowo dziewcząt | MOS | IV |
151 | Piasecka Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym drużynowo dziewcząt | MOS | IV |
152 | ? | Eliminacje do Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt | OZPN | II | |
153 | Tarasiuk Krzysztof | 1d | Kangur Matematyczny 2016 | Jersz | wyróznienie |
154 | Domagała Anna | 2a | Wojewódzki Konkurs Polonistyczny | KO w Opolu | finalista |
155 | Fabiańczyk Maciej | 2d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców | MOS | II |
156 | Piechaczek Sylwia | 2d | Sprachdoktor | Jersz | 10w woj. |
157 | Wencel Tadeusz | 2d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców | MOS | II |
158 | Smolin Katarzyna | 3a | Wojewódzki Konkurs Polonistyczny | KO w Opolu | finalista |
159 | Dogiel Jan | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców | MOS | II |
160 | Janowski Dawid | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców | MOS | II |
161 | Kwaśny Marek | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców | MOS | II |
162 | Mostowski Paweł | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców | MOS | II |
163 | Zając Paweł | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców | MOS | II |
164 | Batorowicz Jakub | 3e | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców | MOS | II |
165 | Tołpa Tymoteusz | 3e | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców | MOS | II |
166 | Kubik Maks | 1a | Sprachdoktor | Jersz | 15w woj. |
167 | Domagała Anna | 2a | XIX Konkurs Recytatorski Słowo 2016 | MDK | wyróznienie |
168 | Kauf Paweł | 3e | Wojewódzki Konkurs Przedsiębiorczości i Wiedzy o Gospodarce III edycja 2016 | ZSE w Opolu,NBP | II |
169 | Prokopczyk Maxymilian | 2a | Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 4x500m st.dowolnym | PZP | II |
170 | Prokopczyk Maxymilian | 2a | Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 4x500m st.zmiennym | PZP | II |
171 | Smolin Katarzyna | 3a | Sprachdoktor | Jersz | 3 w woj., 3 w kraju |
172 | Piechaczek Sylwia | 2d | Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego | KO w Opolu | finalista |
173 | Smolin Katarzyna | 3a | Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego | KO w Opolu | laureat |
174 | Piasecka Natalia | 3d | VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej All you need is song | ZSO nr I w Opolu | III |
244 | Maćków Anna | 1a | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | VI |
245 | Antoszczyszyn Adam | 1d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | VI |
248 | Karaś Mikołaj | 1d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | VI |
249 | Kiwus Karolina | 1d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | VI |
246 | Matkowska Dominika | 1d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | VI |
250 | Skrzeczowska Magdalena | 1d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | VI |
247 | Tarasiuk Krzysztof | 1d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | VI |
264 | Bekieszczuk Maciej | 2d | 25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu | Odyseja Umysłu | III |
267 | Cebula Kinga | 2d | 25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu | Odyseja Umysłu | III |
265 | Drobina Jakub | 2d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | V |
269 | Fabiańczyk Maciej | 2d | 25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu | Odyseja Umysłu | III |
268 | Jamielucha Kacper | 2d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | V |
270 | Knosala Julia | 2d | 25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu | Odyseja Umysłu | III |
266 | Krok Kamila | 2d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | V |
175 | Kuchnia Robert | 2d | 25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu | Odyseja Umysłu | III |
176 | Kurkowiak Szymon | 2d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | V |
177 | Lissewski Szymon | 2d | 25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu | Odyseja Umysłu | III |
178 | Macina Gabriel | 2d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | V |
179 | Szpryngiel Krzysztof | 2d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | V |
180 | Wencel Tadeusz | 2d | 25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu | Odysja Umysłu | V |
181 | Wojnar Wiktoria | 2d | 25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu | Odyseja Umysłu | III |
182 | Mazur Michał | 1d | Zawody łyzwiarskie o puchar Dyrektora ZSO nr I w Opolu | LO I | I |
183 | Leśniak Jakub | 2a | Zawody łyzwiarskie o puchar Dyrektora ZSO nr I w Opolu | LO I | I |
184 | Fabiańczyk Maciej | 2d | Zawody łyzwiarskie o puchar Dyrektora ZSO nr I w Opolu | LO I | I |
185 | Gaida Mateusz | 3a | Zawody łyzwiarskie o puchar Dyrektora ZSO nr I w Opolu | LO I | I |
186 | Aniszewski Wojciech | 1a | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
187 | Lukoszek Kamil | 1a | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
188 | Owsiak Mikołaj | 1a | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
189 | Matusz Adrian | 1c | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
190 | Danielak Wojciech | 1d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
191 | Zaremba Dawid | 1d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
192 | Wencel Tadeusz | 2d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
193 | Dogiel Jan | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
194 | Dzikowski Paweł | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
195 | Rzeczycki Kamil | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
196 | Zając Paweł | 3d | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
197 | Wójciak Maciej | 3e | Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców | MOS | II |
198 | Mastalerz Milena | 1b | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt | MOS | III |
199 | Jadczuk Zuzanna | 1d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt | MOS | III |
200 | Horbowy Justyna | 2c | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt | MOS | III |
201 | Michalska Patrycja | 2c | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt | MOS | III |
202 | Zelonka Kamila | 3c | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt | MOS | III |
203 | Krawczyńska Dominika | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt | MOS | III |
204 | Piasecka Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt | MOS | III |
205 | Smolarek Natalia | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt | MOS | III |
206 | Witola Julia | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt | MOS | III |
207 | Janik Zuzanna | 3e | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt | MOS | III |
208 | Pietkiewicz Justyna | 2a | 5 otwarte taneczne grand prix Polskiflasch dance 1 i 2 | Coco Dance Center | I i III |
209 | Caputa Bartosz | 1b | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Short-tacku drużynowo chłopców | MOS | I |
210 | Mazur Michał | 1d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Short-tacku drużynowo chłopców | MOS | I |
251 | Fabiańczyk Maciej | 2d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Short-tacku drużynowo chłopców | MOS | I |
211 | Gaida Mateusz | 3a | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Short-tacku drużynowo chłopców | MOS | I |
212 | Wołyniec Agata | 3e | Konkurs literacki na recenzje filmowa "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" | PBW w Opolu | III |
213 | Rachwalik Michał | 3e | XIV Międzynarodowy Turniej w Szpadzie O miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty | SzermierczyUKS | I |
214 | Dmytrowski Kacper | 3e | XVI Wojewódzki Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym | Zarząd Woj. Opolskiego | laureat |
215 | Przerwa Małgorzata | 3e | Potyczki ze stystyką | PG5 | III |
216 | Kiwus Karolina | 1d | Potyczki ze stystyką | PG5 | II |
217 | Bilnik Aleksandra | 1a | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - pchnięcie kulą 3kg | MOS | III |
218 | Michniak Bartosz | 1a | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta chłopców 4x100m | MOS | II |
219 | Mastalerz Milena | 1b | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 100m | MOS | I |
220 | Mastalerz Milena | 1b | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta dziewcząt 4x100m | MOS | II |
221 | Świerkocka Marta | 1b | Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt bieg na 300m | MOS | I |
222 | Świerkocka Marta | 1b | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta dziewcząt 4x100m | MOS | II |
223 | Ciuśniak Wiktor | 1c | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 600m | MOS | II |
224 | Zaremba Dawid | 1d | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 1000m | MOS | II |
225 | Mainczyk Krzysztof | 2a | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - skok wzwyż | MOS | II |
226 | Mainczyk Krzysztof | 2a | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta chłopców 4x100m | MOS | II |
227 | Rychlik Natalia | 3a | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - skok wzwyż | MOS | II |
228 | Dobrzański Szymon | 3b | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 100m | MOS | I |
229 | Dobrzański Szymon | 3b | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - skok w dal | MOS | II |
230 | Dobrzański Szymon | 3b | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta chłopców 4x100m | MOS | II |
231 | Nowak Marta | 3b | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 300m | MOS | II |
232 | Nowak Marta | 3b | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta dziewcząt 4x100m | MOS | II |
233 | Kurzelnik Jakub | 3d | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - pchnięcie kulą 5kg | MOS | II |
234 | Mostowski Paweł | 3d | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta chłopców 4x100m | MOS | II |
235 | Piasecka Natalia | 3d | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 1000m | MOS | I |
236 | Piasecka Natalia | 3d | Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta dziewcząt 4x100m | MOS | II |
237 | Czemeres Dominika | 2a | XI Festiwal Piosenki Polskiej "Mikrofon i Ty" | PG1 | III |
243 | Domagała Anna | 2a | XI Festiwal Piosenki Polskiej "Mikrofon i Ty" | PG1 | II |
242 | Piasecka Natalia | 3d | XI Festiwal Piosenki Polskiej "Mikrofon i Ty" | PG1 | wyróznienie |
241 | Ogórek Kacper | 3e | Wojewódzki Konkurs Techniczny | RCRE | laureat |
238 | Kosmenda Piotr | 2d | XIV Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych | LO I | III |
240 | Kauf Paweł | 3e | XIV Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych | LO I | III |
239 | Ludwikowska Justyna | 3e | XIV Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych | LO I | III |
263 | Prokopczyk Maxymilian | 1a | Finał Wojewódzkiej Ligii Miast Opolszczyzny w konkurencji 400m dowolny | UKS Kusy Strzelce Op. | II |
262 | Prokopczyk Maxymilian | 1a | Letnie Mistrzostwa Okręgu Opolskiego - 100m klasyczny | Op.Ok. związek pływ. | III |
261 | Prokopczyk Maxymilian | 1a | Letnie Mistrzostwa Okręgu Opolskiego - 50m dowolny | Op.Ok. związek pływ. | III |
260 | Prokopczyk Maxymilian | 1a | Letnie Mistrzostwa Okręgu Opolskiego - 50m grzbietem | Op.Ok. związek pływ. | II |
259 | Grodecki Michał | 3e | Zawody w karate Borowice 2015 kategoria Clikers (zaświadczenie trenera) | ? | II |
258 | Wencel Tadeusz | 2d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce plażowej chłopców | MOS | I |
257 | Mostowski Paweł | 3d | Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce plażowej chłopców | MOS | I |
256 | Cebula Kinga | 2d | "Poznajemy Ojcowiznę" Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy | Urz. Marszałkowski | II |
255 | Prokopczyk Maxymilian | 1a | Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat w pływaniu 4x50m zmienny; 4x50m dowolny | MOZP Bochnia | III/ IV |