Światowy Dzień Zdrowia, Dzień Ziemi

Z okazji Dnia Ziemi na lekcjach biologii i chemii zrealizowane zostały następujące tematy:
- „Wpływ gospodarki  człowieka na środowisko”
     (klasy I)
- „Kwaśne deszcze i ich wpływ na organizmy roślinne”,
  „ Parki Narodowe Polski – fauna i flora” ( klasy II i III w postaci prezentacji multimedialnych).
   „Nasze zdrowie w naszych rękach” pod takim hasłem    odbyła się I olimpiada  Promocji Zdrowia w dniu 9 maja .Wzięli w niej udział uczniowie klas pierwszych. Pytania konkursowe obejmowały część teoretyczną i praktyczną .Najlepiej poradzili sobie z nią  uczniowie klasy I d zajmując zaszczytne I miejsce.
Miejsce II zajęła klasa I b , miejsce III klasa I c . Klasa I a otrzymała wyróżnienie obiecując , że w przyszłym roku poradzi sobie dużo lepiej z pytaniami.