Szkolna Olimpiada Prozdrowotna

b_200_73_16777215_00_images_SAM_1238.jpgW dniu 30.09.2015r. odbył się cykliczny konkurs dla uczniów klas I  - Szkolna Olimpiada Prozdrowotna. Tegoroczne hasło to - "W zdrowym ciele zdrowy duch". Młodzież w ciągu kilku godzin rywalizowała w wielu konkurencjach:

- konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia,

- konkursie artystycznym na piosenkę, skecz, wierszyk,

- konkursie plastycznym dotyczącym fauny i flory Stobrawskiego Parku Krajobrazowego,

- zawodach sportowych.

Rywalizacja była wyrównana i zacięta  , udało się jednak wyłonić poszczególne miejsca:

- I miejsce klasa I d,

- II miejsce klasa I a,

- III miejsce klasa I c,

- IV miejsce klasa I b.

Nagrodami dla I i II miejsca były wyjście do kina wraz z wychowawcą, III i IV miejsce wyjście do kręgielni wraz z wychowawcą. Każda klasa otrzymała również "pakiet zdrowia" czyli owoce, jogurty, soki oraz mleczne kanapki.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców , za co bardzo dziękujemy . Wszystkim klasom gratulujemy sukcesów i życzymy dużo zdrowia.