„Żyj smacznie i zdrowo”

Program edukacyjny „Żyj smacznie i zdrowo” już po raz 6 zagościł w szkołach z całej Polski. W tej edycji padł niekwestionowany rekord ilości uczniów, którzy mieli możliwość poznać najważniejsze zasady właściwego odżywiania. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu nauczycieli, gimnazjalistów jest bowiem ponad 175000!W tej imponującej grupie, znajdują się również uczniowie z Państwa szkoły. Przystępując do naszego programu przyczynili się Państwo do wzrostu świadomości żywieniowej polskich gimnazjalistów, ale również do propagowania misji programu, której celem jest przekazanie wiedzy uczniom z zakresu prawidłowego i zdrowego odżywiania oraz zachęcenie ich do wspólnego spożywania posiłków i podejmowania pierwszych samodzielnych prób gotowania. Przypominamy, że są Państwo częścią inicjatywy wspieranej m.in. przez: Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia, Rzecznika Praw Dziecka, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Polskiego Towarzystwa Nauk Żywieniowych oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.                                                                                                 Dziękujemy Państwu za udział w programie!