Olimpiada prozdrowotna

b_200_133_16777215_00_images_phocagallery_OLIMPzdrowia_thumbs_phoca_thumb_l_img_2102.jpgW dniu 26 września 2013 r. miał miejsce finał konkursu Małej olimpiady prozdrowotnej - „Latające plony” – jesień w świecie owadów. Do rywalizacji przystąpili wszyscy uczniowie klas pierwszych. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i brali aktywny udział we wszystkich zadaniach. Zadania konkursowe, opracowane przez nauczycieli chemii, biologii, geografii i w-f  – odpowiedzialnych za promocję zdrowia w szkole –dotyczyły zagadnień promujących zdrowie i zdrowy styl życia.

Po podsumowaniu wszystkich konkurencji, uczniowie poszczególnych klas uplasowali się na następujących pozycjach:

I miejsce – klasa I e,

II miejsce – klasa I b,

III miejsce – klasa I a,

IV miejsce – klasa I d,

V miejsce – klasa I c,

Nagrody zostały przyznane wszystkim uczestnikom. Wręczenie nagród przez Panią Dyrektor odbyło się na apelu w dniu 2 października 2013 r. Klasy, które zajęły dwa pierwsze miejsca wygrały wycieczkę do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Za zajęcie trzeciego miejsca klasa otrzymała nagrodę w postaci biletów do kina. Natomiast pozostałych uczestników nagrodzono zdrową żywnością m.in.: jogurtami, jabłkami i soczkami.