Sukces naszych uczniów

Damian Walecko uczeń 2 a oraz tegoroczni absolwenci Paulina Rześniowiecka, Michał Kula, Michael Kotlorz otrzymali nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego wraz z zaszczytnym tytułem Prymusa Opolszczyzny.

Nagroda przyznawana jest raz w roku decyzją Zarządu Województwa Opolskiego tylko tym uczniom, którzy w ponadwojewódzkich konkursach i zawodach sportowych zajęli znaczące miejsce. Damian Walecko został nominowany do nagrody jako zdobywca I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Deutschefreund 2006. Michael Kotlorz jako laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, Michał Kula za zajęcie II miejsca w biegu przez płotki na Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików w Lekkiej Atletyce zaś Paulina Rześniowiecka za I miejsca w siedmioboju, w skoku wzwyz oraz III miejsce w biegu przez płotki na międzywojewódzkich i wojewódzkich zawodach sportowych.

Do tej pory tytuł Prymusa Opolszczyzny był przyznany tylko jednej uczennicy naszej szkoły - Justynie Karpale z obecnej klasy 3d.