"Pokażcie co was kręci" - słuchowisko

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie NTO pod hasłem „Pokażcie co was kręci” organizowanym w ramach akcji „Szkoła bez przemocy”.
Konkurs przebiegał w 4 kategoriach fotoreportaż, film, słuchowisko, reportaż.
Wzięło w nim udział 160 szkół z naszego województwa.
Słuchowisko nagrywaliśmy z uczniami kl. III a i wolontariuszami naszego gimnazjum.
Opowiadało ono o zainteresowaniach uczniów i ich pracy w wolontariacie na terenie szkoły i poza nią.
Uczniowie dzielili się wrażeniami oraz satysfakcją jaką czerpią z pomocy innym ludziom, stąd tytuł słuchowiska „Samarytanin wśród młodzieży”. Cieszyło się ono dużym uznaniem i zostało nagrodzone, zdobyliśmy I miejsce.
11 IV w redakcji NTO odebraliśmy nagrodę oraz mogliśmy zwiedzić miejsce, gdzie powstaje lokalna gazeta. Nad całością czuwały: Maria Helman i Iwona Thiel