Yesterday2095

Wyniki konkursu z j.niemieckiego - Deutschfreund

W tym roku szkolnym po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Deutschfreund organizowanym przez firmę Jersz – Łowcy talentów.

W tegorocznej edycji wzięło udział prawie 6,5 tysiąca uczniów z całej Polski w tym 1621 gimnazjalistów.

W naszej szkole konkurs pisało 11 uczniów i aż 6 z nich osiągnęło bardzo dobre wyniki.

- z klas trzecich

MateuszMoj – 6 miejsce w województwie i  110 w kraju – dyplom za dobry wynik

MonikaBiok – 3 miejsce w województwie i  49 w kraju – dyplom za bardzo dobry wynik

- z klas pierwszych

KatarzynaSmolin – 1 miejsce w województwie i  10 w kraju – dyplom laureata oraz nagroda rzeczowa

- z klas drugich

MarcinPrzybyła – 5 miejsce w województwie i  25 w kraju – dyplom za bardzo dobry wynik

Oraz dwie laureatki – 1 miejsce w województwie i 1 miejsce w kraju oraz nagroda rzeczowa: Natalia Adamaszek i Paulina Poliwoda.