Yesterday2095

Serdeczne życzenia

b_200_150_16777215_00_http___g8opole.wodip.opole.pl_images_phocagallery_nauczycielee_thumbs_phoca_thumb_l_p1180440.jpgSerdeczne życzenia

11.10. 2013 w naszej szkole odbyła się szczególna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Obyło się jednak bez sztywnej ceremonii, bowiem klasa IIIa z humorem i pomysłem zaprezentowała nauczycieli.  Przeprowadziła także konkurs, w którym można było głosować na nauczycieli w wybranych kategoriach. A oto zwycięzcy:

Bratnia Dusza – p. Danuta Ludwik

Wychowawca Roku – p. Aneta Nowicka-Kowalczyk

Najlepiej Słyszalny Głos – p. Maciej Gołąbek

Żartowniś Roku -p. Tomasz Kaczmarek

Dokładny jak komputer i precyzyjny jak szwajcarski zegarek - p. Maciej Gołąbek

Francja –Elegancja - p. Danuta Ludwik

Podczas uroczystości nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu „Poznaj belfra swego po zdjęciu jego”, w którym uczniowie musieli rozpoznać jak najwięcej nauczycieli ze zdjęć z okresu dzieciństwa. Troje uczniów, którym ta sztuka udała się najlepiej, otrzymało w nagrodę bilety na mecz żużlowy.

Na nauczycieli w tym dniu czekała jeszcze słodka niespodzianka- pyszna herbata i ciasto- poczęstunek przygotowany przez Samorząd Uczniowski.